PLATBA A DOPRAVA

DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 990Kč

ZPŮSOBY PLATBY

Platba převodem

Platbu proveďte převodem na náš bankovní účet. Vaše objednávka bude odeslána po provedení platby.

Dobírka / Platba při doručení

Celou částku zaplatíte hotově při převzetí balíku od zásilkové služby.

Platba kartou

Pro platbu kartou budete přesměrováni na zabezpečenou a prověřenou platební bránu společnosti GoPay. Akceptovány jsou platební karty MasterCard, Maestro, Visa a platební karty 3D SECURE MasterCard Secure Code a Verified by VISA. Zadáte zde veškeré potřebné informace z vaší karty a po dokončení platby se ihned dozvíte, zda se platba podařila. Pokud se zobrazí informace o neúspěšné platbě, můžete platbu opakovat nebo nás kontaktovat a případně vybrat jiný způsob. Zboží odešleme v případě, že byla objednávka i platba úspěšně odeslána v pracovní dny do 12:00 ještě tentýž den, po 12:00 následující pracovní den, o čemž budete informováni emailem.

DOPRAVA

DPD Private / 110Kč (+30Kč dobírka)

Objednávky odesíláme vždy následující pracovní den (v případě platby dobírkou, úspěšně dokončené platby kartou nebo online bankovním převodem, v ostatních případech odesíláme v den připsání peněz na náš účet). Samotná přeprava dopravcem pak trvá v naprosté většině případů 1 pracovní den. Pokud jste uvedli v objednávce správné telefonní číslo, přepravce Vám zašle SMS s přibližnou hodinou doručování. Doručovatel se s Vámi v den doručení spojí a domluvíte se na předání zásilky.

Zásilkovna / 69Kč (+20Kč dobírka)

Zde prosím počítejte s delší dodací dobou, zpravidla 2-3 pracovní dny.

Doručování zboží zajišťujeme prostřednictvím externích společností. 4nohy neručí za zboží během přepravy a nemůže zajistit náhradu škody způsobenou špatným zacházením dopravce. Kupující je povinen přijatou zásilku převzít, zkontrolovat neporušenost obalů a v případě jakýchkoli závad vše ihned ohlásit přepravci samotnému. V žádném případě prosím nepřebírejte porušené zásilky! Převzetím zásilky kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a na pozdější reklamace související s přepravou nebude brán zřetel.

Česká pošta / 110Kč (+47Kč dobírka)

Objednávky odesíláme vždy následující pracovní den (v případě platby dobírkou, úspěšně dokončené platby kartou nebo online bankovním převodem, v ostatních případech odesíláme v den připsání peněz na náš účet). Samotná přeprava poštou trvá 1-2 pracovní dny.

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ

ZDARMA

Objednávku si můžete vyzvednout v naší výrobně…. Máme jen jeden požadavek…objednávka musí být zaplacena kartou. Jakmile bude objednávka pro Vás připravena, dáme Vám vědět sms zprávou nebo zavoláme. Objednávku budete mít připravenou na Vaše jméno a může jí vyzvednout kdokoliv.