PLATBA A DOPRAVA

DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 990Kč

ZPŮSOBY PLATBY

Platba převodem

Platbu proveďte převodem na náš bankovní účet. Vaše objednávka bude odeslána po provedení platby.

Dobírka / Platba při doručení

Celou částku zaplatíte hotově při převzetí balíku od zásilkové služby.

Platba kartou

Pro platbu kartou budete přesměrováni na zabezpečenou a prověřenou platební bránu společnosti GoPay. Akceptovány jsou platební karty MasterCard, Maestro, Visa a platební karty 3D SECURE MasterCard Secure Code a Verified by VISA. Zadáte zde veškeré potřebné informace z vaší karty a po dokončení platby se ihned dozvíte, zda se platba podařila. Pokud se zobrazí informace o neúspěšné platbě, můžete platbu opakovat nebo nás kontaktovat a případně vybrat jiný způsob. Zboží odešleme v případě, že byla objednávka i platba úspěšně odeslána v pracovní dny do 12:00 ještě tentýž den, po 12:00 následující pracovní den, o čemž budete informováni emailem.

DOPRAVA

DPD Private ve spolupráci se zásilkovnou / 110Kč (+30Kč dobírka)

Objednávky odesíláme vždy následující pracovní den (v případě platby dobírkou, úspěšně dokončené platby kartou nebo online bankovním převodem, v ostatních případech odesíláme v den připsání peněz na náš účet). Samotná přeprava dopravcem pak trvá v naprosté většině případů 1-2 pracovní dny. Pokud jste uvedli v objednávce správné telefonní číslo, přepravce Vám zašle SMS s přibližnou hodinou doručování. Doručovatel se s Vámi v den doručení spojí a domluvíte se na předání zásilky.

Zásilkovna / 69Kč (+20Kč dobírka)

Zde prosím počítejte s delší dodací dobou, zpravidla 2-3 pracovní dny.

Doručování zboží zajišťujeme prostřednictvím externích společností. 4nohy neručí za zboží během přepravy a nemůže zajistit náhradu škody způsobenou špatným zacházením dopravce. Kupující je povinen přijatou zásilku převzít, zkontrolovat neporušenost obalů a v případě jakýchkoli závad vše ihned ohlásit přepravci samotnému. V žádném případě prosím nepřebírejte porušené zásilky! Převzetím zásilky kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a na pozdější reklamace související s přepravou nebude brán zřetel.

Česká pošta / 140Kč (při doručení Českou poštou nelze platit dobírkou)

Objednávky odesíláme vždy následující pracovní den v případě úspěšně dokončené platby kartou nebo online bankovním převodem přes GoPay (v případě platby běžným převodem na účet odesíláme v den připsání peněz na náš účet). Samotná přeprava poštou trvá 1-2 pracovní dny.

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ

ZDARMA

Objednávku si můžete vyzvednout v naší výrobně…. Máme jen jeden požadavek…objednávka musí být zaplacena přes GoPay nebo běžným převodem. Jakmile bude objednávka pro Vás připravena, dáme Vám vědět sms zprávou nebo zavoláme. Objednávku budete mít připravenou na Vaše jméno a může jí vyzvednout kdokoliv.