Konečně sněžíííí čtyřnoháci :-)

Leden, za kamna vlezeme už teď, na co čekat do března….

….jojo, přesně tak, venku sněží…konečně čtyřnohák vidí, že sníh existuje. A ven se chce v tomhle počasí tedy jen někomu. Naše Betka (ta naše bába zrzavá…furt mluvíme o psech) vyždycky vykoukne ze dveří a hned bere otočku, přece v tomhle nepůjde ven. Po pětiminutovém domlouvání se tedy vydá na obhlídku terénu, ale vypadá to, jako by si opařila všechny packy. Každou chvíli má jednu packu ve vzduchu a to na střídačku, kouká, jako kdyby jsme jí nedali 5 dní nažrat. Takže to za chvilku balí jde domu.

Bětka (náš černý ďábel, která se nedá vyfotit, protože je na fotce jen černý flek) letí ven jak splašená, a protože je to pudl momentálně dlouhosrstý, lepí se na ní sníh a za chvilku vypadá jako sněhulák. Už stačí jen do tlamy mrkvička. Ale její elán a radost ze života jí může závidět kde kdo.

A pak je tu pan vašnosta (Samuel). Osrstěný chrt, nebo-li Barzoj, ten by vydržel v tomhle počasí venku celý den. Sníh miluje, čumákem z něj dělá za běhu malé koule, válí se na zádech, radost na něj koukat. Jen to vyčesávání sněhu z jeho chlupů pak zabere asi jako příprava večeře pro čtyřčlennou rodinu 🙂

A než nám to zase roztaje a bude z toho břečka, tak se koukejte pořádně vyválet a vyběhat čtyřnoháci. Během blbnutí je potřeba nabrat nějakou tu energii a tu teda z piškotů nenaberete. Piškoty nechte páníčkovi do dortu a radši se zakousněte do sušenýho masíčka…takový uschlý jelen a nebo kaneček, co na to říkáte 🙂

A když si pohlídáte v lednu naše stránky, tak pořídíte plno dobrot za super ceny. V lednu máme Slevojízdu…každý den pořídíte jednu z našich dobrot za levnější peníz, o víkednu zlevňujeme až 3 najednou.

Posíláme přes Zásilkovnu za 60 KČ nebo poštou za 80 KČ. Nad 600 KČ odesíláme balíček štěstí ZADARMO a po Praze Vám to i přivezeme.

Tak šup ven…

4nohy.cz