PLATBA A DOPRAVA

/

DOPRAVA ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1 499Kč

ZPŮSOBY PLATBY

Platba převodem

Platbu proveďte převodem na náš bankovní účet. Vaše objednávka bude odeslána po provedení platby.

Dobírka / Platba při doručení

Celou částku zaplatíte hotově při převzetí balíku od zásilkové služby.

Platba kartou – tato platební metoda není dočasně možná, pracujeme na nápravě a omlouváme se za možné komplikace

Pro platbu kartou budete přesměrováni na zabezpečenou a prověřenou platební bránu společnosti GoPay. Akceptovány jsou platební karty MasterCard, Maestro, Visa a platební karty 3D SECURE MasterCard Secure Code a Verified by VISA. Zadáte zde veškeré potřebné informace z vaší karty a po dokončení platby se ihned dozvíte, zda se platba podařila. Pokud se zobrazí informace o neúspěšné platbě, můžete platbu opakovat nebo nás kontaktovat a případně vybrat jiný způsob. Přes GoPay lze též zaplatit online bankovním převodem v případě

DOPRAVA

Zásilkovna / 79Kč (+39Kč dobírka)

Objednávky odesíláme do dvou pracovních dnů, pátky neodesíláme v případě platby dobírkou, úspěšně dokončené platby kartou nebo online bankovním převodem přes GoPay (v případě běžného bankovního převodu odesíláme v den připsání peněz na náš účet). Samotná přeprava dopravcem na Vámi vybranou pobočku zásilkovny pak trvá v naprosté většině případů 1-2 pracovní dny. Doručovatel Vám sms/emailem oznámí, až bude možno zásilku vyzvednout a zašle kód pro její vyzvednutí. Zásilka pro Vás poté bude na pobočce uložena po dobu 7 dnů (pro případné prodloužení úložní doby nás prosím kontaktujte).

Česko nejlevnější doručení na adresu/ 99Kč (+39Kč dobírka)

Objednávky odesíláme do dvou pracovních dnů, pátky neodesíláme v případě platby dobírkou, úspěšně dokončené platby kartou nebo online bankovním převodem přes GoPay(v případě běžného bankovního převodu odesíláme v den připsání peněz na náš účet). Samotná přeprava dopravcem pak trvá v naprosté většině případů 1-2 pracovní dny. Pokud jste uvedli v objednávce správné telefonní číslo, přepravce Vám zašle SMS s přibližnou hodinou doručování. Doručovatel se s Vámi v den doručení spojí a domluvíte se na předání zásilky.

Objednávky odesíláme do dvou pracovních dnů, pátky neodesíláme v případě dobírky, úspěšně dokončené platby kartou nebo online bankovním převodem přes GoPay (v případě platby běžným převodem na účet odesíláme v den připsání peněz na náš účet). Samotná přeprava poštou trvá 1-2 pracovní dny.

Doručování zboží zajišťujeme prostřednictvím externích společností. 4nohy neručí za zboží během přepravy a nemůže zajistit náhradu škody způsobenou špatným zacházením dopravce. Kupující je proto povinen před převzetím zkontrolovat neporušenost obalů a v případě jakýchkoli závad vše ihned ohlásit přepravci samotnému. V žádném případě prosím nepřebírejte porušené zásilky! Převzetím zásilky kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a na pozdější reklamace související s přepravou nebude brán zřetel.

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ

ZDARMA

Objednávku si můžete vyzvednout v naší výrobně…. Máme jen jeden požadavek… objednávka musí být zaplacena přes GoPay (kartou nebo online bankovním převodem) nebo běžným bankovním převodem. Jakmile bude objednávka pro Vás připravena, dáme Vám vědět sms zprávou nebo zavoláme. Objednávku budete mít připravenou na Vaše jméno a po domluvě si jí můžete vyzvednout.